FCB44K7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
FCB44K7J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCB44K7J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 4.70K OHM 4W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.FCB44K7J.pdf2.FCB44K7J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCB44K7J
Številka dela FCB44K7J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 4.70K OHM 4W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176062 pcs Podatkovni list 1.FCB44K7J.pdf2.FCB44K7J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Serija FC, CGS Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2-1623714-7
2-1623714-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.7 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound