12063G104ZAT2T
AVX CorporationAVX Corporation
12063G104ZAT2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12063G104ZAT2T
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 25V Y5V 1206
Podatkovni listi: 12063G104ZAT2T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12063G104ZAT2T
Številka dela 12063G104ZAT2T Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 25V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5228 pcs Podatkovni list 12063G104ZAT2T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.1µF