12063G155ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063G155ZAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12063G155ZAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 25V Y5V 1206
Podatkovni listi: 1.12063G155ZAT2A.pdf2.12063G155ZAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12063G155ZAT2A
Številka dela 12063G155ZAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1.5UF 25V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199098 pcs Podatkovni list 1.12063G155ZAT2A.pdf2.12063G155ZAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.5µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose