12063G105ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063G105ZAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12063G105ZAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 25V Y5V 1206
Podatkovni listi: 1.12063G105ZAT2A.pdf2.12063G105ZAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12063G105ZAT2A
Številka dela 12063G105ZAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 25V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 607786 pcs Podatkovni list 1.12063G105ZAT2A.pdf2.12063G105ZAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-5906-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose