1825SC472KAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC472KAT3A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825SC472KAT3A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1825SC472KAT3A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825SC472KAT3A\SB
Številka dela 1825SC472KAT3A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4263 pcs Podatkovni list 1825SC472KAT3A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 4700pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1825SC472MAT3A
1825SC472MAT3A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1825