1825SC471KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC471KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825SC471KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825SC471KAT1A.pdf2.1825SC471KAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825SC471KAT1A
Številka dela 1825SC471KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4302 pcs Podatkovni list 1.1825SC471KAT1A.pdf2.1825SC471KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 470pF