1825SC393KAZ1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC393KAZ1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825SC393KAZ1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 1.5KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825SC393KAZ1A.pdf2.1825SC393KAZ1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825SC393KAZ1A
Številka dela 1825SC393KAZ1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.039UF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5490 pcs Podatkovni list 1.1825SC393KAZ1A.pdf2.1825SC393KAZ1A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.134" (3.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Soft Termination, High Voltage natančen opis 0.039µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije Boardflex Sensitive