5SQ103PWHAA
AVX CorporationAVX Corporation
5SQ103PWHAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5SQ103PWHAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 500V Y5U RADIAL
Podatkovni listi: 5SQ103PWHAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5SQ103PWHAA
Številka dela 5SQ103PWHAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 500V Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5468 pcs Podatkovni list 5SQ103PWHAA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 0%, +100%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF 0%, +100% 500V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Zmogljivost 10000pF