5SQ104MCMIA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5SQ104MCMIA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 500V Y5U RADIAL
Podatkovni listi: 5SQ104MCMIA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5SQ104MCMIA
Številka dela 5SQ104MCMIA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 500V Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5249 pcs Podatkovni list 5SQ104MCMIA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.748" Dia (19.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Zmogljivost 0.1µF