5SQ472MOFAM
AVX CorporationAVX Corporation
5SQ472MOFAM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5SQ472MOFAM
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 500V Y5U RADIAL
Podatkovni listi: 5SQ472MOFAM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5SQ472MOFAM
Številka dela 5SQ472MOFAM Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 500V Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4948 pcs Podatkovni list 5SQ472MOFAM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Zmogljivost 4700pF