CK06BX684K
AVX CorporationAVX Corporation
CK06BX684K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX684K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 50V BX RADIAL
Podatkovni listi: CK06BX684K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX684K
Številka dela CK06BX684K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 50V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 68967 pcs Podatkovni list CK06BX684K.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1010-1210
1010-1210-MIL
MR065X684KDA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 0.68µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK06BX474K
CK06BX474K
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.47UF 50V BX RADIAL