CK06BX684K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX684K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 50V 10% RADIAL
Podatkovni listi: CK06BX684K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX684K
Številka dela CK06BX684K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 0.68UF 50V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 26559 pcs Podatkovni list CK06BX684K.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 0.68µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK06BX474K
CK06BX474K
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.47UF 50V 10% RADIAL
Na zalogi: 63768 pcs
Prenesi: CK06BX474K.pdf
RFQ
CK06BX563K
CK06BX563K
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP CER 0.056UF 100V BX RADIAL
Na zalogi: 80585 pcs
Prenesi: CK06BX563K.pdf
RFQ
CK06BX684K
CK06BX684K
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.68UF 50V BX RADIAL