CK06BX474M
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX474M
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 470000PF 50V RADIAL
Podatkovni listi: CK06BX474M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX474M
Številka dela CK06BX474M Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 470000PF 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 29946 pcs Podatkovni list CK06BX474M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose