MR055C103KAAAP2
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR055C103KAAAP2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR055C103KAAAP2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR055C103KAAAP2
Številka dela MR055C103KAAAP2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 223292 pcs Podatkovni list MR055C103KAAAP2.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini 0.200" (5.08mm)
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MR055C103KAAAP2
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads
Razširjen opis 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL