MR055C104KAA
AVX CorporationAVX Corporation
MR055C104KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR055C104KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR055C104KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR055C104KAA
Številka dela MR055C104KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 252219 pcs Podatkovni list MR055C104KAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MR055C103KAAAP2
MR055C103KAAAP2
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Na zalogi: 223292 pcs
Prenesi: MR055C103KAAAP2.pdf
RFQ
MR055C124KAATR1
MR055C124KAATR1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.12UF 50V X7R RADIAL
Na zalogi: 169174 pcs
Prenesi: MR055C124KAATR1.pdf
RFQ
MR055C104KAATR1
MR055C104KAATR1
Opis: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL