MR055C104KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
MR055C104KAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR055C104KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR055C104KAATR1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR055C104KAATR1
Številka dela MR055C104KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 246219 pcs Podatkovni list MR055C104KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MR055C104KAAAP1
MR055C104KAAAP1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Na zalogi: 236409 pcs
Prenesi: MR055C104KAAAP1.pdf
RFQ
MR055C104JAA
MR055C104JAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 140341 pcs
Prenesi: MR055C104JAA.pdf
RFQ
MR055C104KAA
MR055C104KAA