SQCSVA680JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
SQCSVA680JAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCSVA680JAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 68PF 250V 0603
Podatkovni listi: SQCSVA680JAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCSVA680JAT1A
Številka dela SQCSVA680JAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 68PF 250V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172465 pcs Podatkovni list SQCSVA680JAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-3515-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 68pF ±5% 250V Ceramic Capacitor A 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency