SR501C225KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR501C225KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR501C225KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR501C225KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR501C225KAR
Številka dela SR501C225KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20289 pcs Podatkovni list SR501C225KAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-7656
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
Lastnosti - natančen opis 2.2µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose