SR501E105MAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR501E105MAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR501E105MAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: SR501E105MAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR501E105MAR
Številka dela SR501E105MAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35737 pcs Podatkovni list SR501E105MAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm) Lastnosti -
natančen opis 1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR501C474KAA
SR501C474KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL
Na zalogi: 25694 pcs
Prenesi: SR501C474KAA.pdf
RFQ
SR501C225KAA
SR501C225KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Na zalogi: 19679 pcs
Prenesi: SR501C225KAA.pdf
RFQ
SR502 B0G
SR502 B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO201AD