SR501C684KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR501C684KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR501C684KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR501C684KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR501C684KAA
Številka dela SR501C684KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28594 pcs Podatkovni list SR501C684KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm) Lastnosti -
natančen opis 0.68µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.68µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR501E105MAR
SR501E105MAR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL
Na zalogi: 35737 pcs
Prenesi: SR501E105MAR.pdf
RFQ
SR502 A0G
SR502 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO201AD