TAJC226M025SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC226M025SNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC226M025SNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 25V 20% 2312
Podatkovni listi: TAJC226M025SNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC226M025SNJ
Številka dela TAJC226M025SNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 25V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128452 pcs Podatkovni list TAJC226M025SNJ.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena TAJC226M025S
TAJC226M025S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.4 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.4 Ohm Zmogljivost 22µF