TAJC227K010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC227K010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC227K010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 220UF 10V 10% 2312
Podatkovni listi: TAJC227K010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC227K010RNJ
Številka dela TAJC227K010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 220UF 10V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65771 pcs Podatkovni list TAJC227K010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-4774-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 220µF