TAJC227M004RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC227M004RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC227M004RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 220UF 4V 20% 2312
Podatkovni listi: TAJC227M004RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC227M004RNJ
Številka dela TAJC227M004RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 220UF 4V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153549 pcs Podatkovni list TAJC227M004RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena TAJC227M004R
TAJC227M004R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.2 Ohm
natančen opis 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm Zmogljivost 220µF