TAJD106M050HNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD106M050HNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD106M050HNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 50V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJD106M050HNJ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD106M050HNJ
Številka dela TAJD106M050HNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 50V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 46408 pcs Podatkovni list TAJD106M050HNJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Zmogljivost 10µF