TAJD107K006H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD107K006H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD107K006H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD107K006H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD107K006H
Številka dela TAJD107K006H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5982 pcs Podatkovni list TAJD107K006H.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 100µF