TAJD107K006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD107K006RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD107K006RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD107K006RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD107K006RNJ
Številka dela TAJD107K006RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97559 pcs Podatkovni list TAJD107K006RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3917-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 100µF