VA100005D150RL
AVX CorporationAVX Corporation
VA100005D150RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VA100005D150RL
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 8.5V 150A AXIAL
Podatkovni listi: VA100005D150RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VA100005D150RL
Številka dela VA100005D150RL Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 8.5V 150A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207602 pcs Podatkovni list VA100005D150RL.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 8.5V Napetost Varistorja (Min) 6.8V
Napetost Varistorja (Max) 10.2V Serija TransGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 5.6V Največji AC volt 4V
Energija 0.40J natančen opis 8.5V 150A Varistor 1 Circuit Through Hole Axial
Tok - napetost 150A Zmogljivost @ Pogostost 2800pF @ 1kHz