VA100014A300DL
AVX CorporationAVX Corporation
VA100014A300DL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VA100014A300DL
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 18.5V 40A AXIAL
Podatkovni listi: VA100014A300DL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VA100014A300DL
Številka dela VA100014A300DL Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 18.5V 40A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 289843 pcs Podatkovni list VA100014A300DL.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18.5V Napetost Varistorja (Min) 16.28V
Napetost Varistorja (Max) 20.72V Serija TransGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 478-2489-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 10V Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
natančen opis 18.5V 40A Varistor 1 Circuit Through Hole Axial Tok - napetost 40A
Zmogljivost @ Pogostost 325pF @ 1kHz