VA100014D300DL
AVX CorporationAVX Corporation
VA100014D300DL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VA100014D300DL
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 18.5V 150A AXIAL
Podatkovni listi: VA100014D300DL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VA100014D300DL
Številka dela VA100014D300DL Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 18.5V 150A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183210 pcs Podatkovni list VA100014D300DL.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18.5V Napetost Varistorja (Min) 16.28V
Napetost Varistorja (Max) 20.72V Serija TransGuard®
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Axial
Druga imena 478-2490-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 10V Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.40J
natančen opis 18.5V 150A Varistor 1 Circuit Through Hole Axial Tok - napetost 150A
Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1kHz