AISC-1008-2R2G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008-2R2G-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1008-2R2G-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 280MA 2.8 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1008-2R2G-T.pdf2.AISC-1008-2R2G-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1008-2R2G-T
Številka dela AISC-1008-2R2G-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 280MA 2.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 683739 pcs Podatkovni list 1.AISC-1008-2R2G-T.pdf2.AISC-1008-2R2G-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1008
Ocene - Q @ Frek 28 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena AISC-1008-2R2G-TTR
AISC10082R2GT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.8 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Trenutna ocena 280mA