AISC-1008-2R7J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008-2R7J-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1008-2R7J-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1008-2R7J-T.pdf2.AISC-1008-2R7J-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1008-2R7J-T
Številka dela AISC-1008-2R7J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 715424 pcs Podatkovni list 1.AISC-1008-2R7J-T.pdf2.AISC-1008-2R7J-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija AISC-1008
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 535-10559-2
AISC10082R7JT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 3.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Trenutna ocena 290mA