AISC-1008-2R7G-T
Abracon LLCAbracon LLC
AISC-1008-2R7G-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AISC-1008-2R7G-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Podatkovni listi: 1.AISC-1008-2R7G-T.pdf2.AISC-1008-2R7G-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AISC-1008-2R7G-T
Številka dela AISC-1008-2R7G-T Proizvajalec Abracon LLC
Opis FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 700146 pcs Podatkovni list 1.AISC-1008-2R7G-T.pdf2.AISC-1008-2R7G-T.pdf
Napetost - razčlenitev 1008 (2520 Metric) Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Serija AISC-1008 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 1008 (2520 Metric)
Druga imena AISC-1008-2R7G-TTR
AISC10082R7GT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Številka izdelka proizvajalca AISC-1008-2R7G-T
Višina - sedež (maks.) 0.090" (2.29mm) Vrsta strojne opreme 2.7µH
Frekvenca - preskus 90MHz Frekvenca - Samozadostna 3.2 Ohm Max
Razširjen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 3.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Premer - ramena 22 @ 25MHz Opis FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Čas zamude 7.9MHz DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 290mA Tok - nasičenost Ceramic