AMPMDEC-42.5000T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-42.5000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-42.5000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-42.5000T3
Številka dela AMPMDEC-42.5000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95351 pcs Podatkovni list AMPMDEC-42.5000T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-44.0000T3
AMPMDEC-44.0000T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 44.0000MHZ OE
Na zalogi: 78151 pcs
Prenesi: AMPMDEC-44.0000T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 4.9152MHZ OE
Na zalogi: 87971 pcs
Prenesi: AMPMDEC-4.9152T3.pdf
RFQ
AMPMDEC-42.5000T
AMPMDEC-42.5000T
Opis: OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE