AMPMDEC-45.0000T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-45.0000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-45.0000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-45.0000T3
Številka dela AMPMDEC-45.0000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82711 pcs Podatkovni list AMPMDEC-45.0000T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-45.0000
AMPMDEC-45.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE
Na zalogi: 69398 pcs
Prenesi: AMPMDEC-45.0000.pdf
RFQ
AMPMDEC-49.1520T
AMPMDEC-49.1520T
Opis: OSC MEMS XO 49.1520MHZ OE
Na zalogi: 71702 pcs
Prenesi: AMPMDEC-49.1520T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 44.0000MHZ OE
Prenesi: AMPMDEC-44.0000T.pdf