AMPMDEC-45.0000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-45.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-45.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-45.0000T
Številka dela AMPMDEC-45.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71399 pcs Podatkovni list AMPMDEC-45.0000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-49.1520
AMPMDEC-49.1520
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 49.1520MHZ OE
Na zalogi: 87838 pcs
Prenesi: AMPMDEC-49.1520.pdf
RFQ
AMPMDEC-48.0000T
AMPMDEC-48.0000T
Opis: OSC MEMS XO 48.0000MHZ OE
Na zalogi: 76367 pcs
Prenesi: AMPMDEC-48.0000T.pdf
RFQ
AMPMDEC-45.0000T3
AMPMDEC-45.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 45.0000MHZ OE