ASPI-0410FS-2R2M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0410FS-2R2M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.15A 150 MOHM
Podatkovni listi: ASPI-0410FS-2R2M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0410FS-2R2M-T
Številka dela ASPI-0410FS-2R2M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.15A 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338998 pcs Podatkovni list ASPI-0410FS-2R2M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0410FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost -