ASPI-0410FS-2R2M-T35
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0410FS-2R2M-T35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0410FS-2R2M-T35
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.15A 150 MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0410FS-2R2M-T35.pdf2.ASPI-0410FS-2R2M-T35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0410FS-2R2M-T35
Številka dela ASPI-0410FS-2R2M-T35 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.15A 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281145 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0410FS-2R2M-T35.pdf2.ASPI-0410FS-2R2M-T35.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0410FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-10745-2
ASPI-0410FS-2R2M-T4
ASPI0410FS2R2MT4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost 1.25A