ASPI-0410FS-470M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0410FS-470M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 47UH 240MA 1.81 OHM
Podatkovni listi: ASPI-0410FS-470M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0410FS-470M-T
Številka dela ASPI-0410FS-470M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 47UH 240MA 1.81 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338932 pcs Podatkovni list ASPI-0410FS-470M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0410FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 240mA 1.81 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.81 Ohm Max
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASPI-0410FS-2R2M-T
ASPI-0410FS-2R2M-T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: FIXED IND 2.2UH 1.15A 150 MOHM
Na zalogi: 338998 pcs
Prenesi: ASPI-0410FS-2R2M-T.pdf
RFQ
ASPI-0410FS-330M-T
ASPI-0410FS-330M-T
Opis: FIXED IND 33UH 280MA 1.54 OHM
Na zalogi: 356776 pcs
Prenesi: ASPI-0410FS-330M-T.pdf
RFQ
ASPI-0410FS-470M-T35
ASPI-0410FS-470M-T35
Opis: FIXED IND 47UH 240MA 1.81 OHM