ASPI-M2512-R24M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-M2512-R24M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.24UH 4.1A 23MOHM
Podatkovni listi: ASPI-M2512-R24M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-M2512-R24M-T
Številka dela ASPI-M2512-R24M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.24UH 4.1A 23MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166028 pcs Podatkovni list ASPI-M2512-R24M-T.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija ASPI-M
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 240nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 240nH Unshielded Inductor Nonstandard, 2 Lead