ASPI-M2512-R47M-T
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-M2512-R47M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.47UH 3.5A 35MOHM
Podatkovni listi: ASPI-M2512-R47M-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-M2512-R47M-T
Številka dela ASPI-M2512-R47M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.47UH 3.5A 35MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177400 pcs Podatkovni list ASPI-M2512-R47M-T.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 470nH Unshielded Inductor Nonstandard, 2 Lead