ASPI-M2512-R33N-T
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-M2512-R33N-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.33UH 3.8A 28MOHM
Podatkovni listi: ASPI-M2512-R33N-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-M2512-R33N-T
Številka dela ASPI-M2512-R33N-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.33UH 3.8A 28MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150358 pcs Podatkovni list ASPI-M2512-R33N-T.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 330nH Unshielded Inductor Nonstandard, 2 Lead