DC95F502V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F502V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC95F502V
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC95F502V
Številka dela DC95F502V Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 28456 pcs Podatkovni list
Serija DC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±0.1°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena DC95F502V-ND
DC95F502VGES
delovna temperatura -80°C ~ 150°C
Tip montaže Free Hanging Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant