DC95F502Z
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F502Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC95F502Z
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DC95F502Z
Številka dela DC95F502Z Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16712 pcs Podatkovni list
Serija DC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -80°C ~ 150°C Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis NTC Thermistor 5k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC95F502V
DC95F502V
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Na zalogi: 28456 pcs
Prenesi:
RFQ
DC95F502ZN
DC95F502ZN