DC95F502VN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F502VN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC95F502VN
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC95F502VN
Številka dela DC95F502VN Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29624 pcs Podatkovni list
Serija DC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±0.1°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 235-1469
507957
DC95F502VN-ND
delovna temperatura -80°C ~ 150°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 5k Bead
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC95F502V
DC95F502V
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD