0039000040-10-R0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000040-10-R0-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000040-10-R0-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP A2040 RED
Podatkovni listi: 1.0039000040-10-R0-D.pdf2.0039000040-10-R0-D.pdf3.0039000040-10-R0-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000040-10-R0-D
Številka dela 0039000040-10-R0-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP A2040 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Obrnite se na konec Pin to Pin Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0039000040-10-R9
0039000040-10-R9
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 10" PRE-CRIMP A2064 RED
Na zalogi: 147607 pcs
Prenesi: 0039000040-10-R9.pdf
RFQ
0039000040-10-R9-D
0039000040-10-R9-D
Opis: 10" PRE-CRIMP A2064 RED
Na zalogi: 131569 pcs
Prenesi: 0039000040-10-R9-D.pdf
RFQ
0039000040-10-R0
0039000040-10-R0
Opis: 10" PRE-CRIMP A2040 RED