0039000040-10-R4-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000040-10-R4-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000040-10-R4-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP A2015 RED
Podatkovni listi: 1.0039000040-10-R4-D.pdf2.0039000040-10-R4-D.pdf3.0039000040-10-R4-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000040-10-R4-D
Številka dela 0039000040-10-R4-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP A2015 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 24 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 24 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)