0039000040-10-R0
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000040-10-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000040-10-R0
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP A2040 RED
Podatkovni listi: 1.0039000040-10-R0.pdf2.0039000040-10-R0.pdf3.0039000040-10-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000040-10-R0
Številka dela 0039000040-10-R0 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP A2040 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)