0430300003-03-R0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0430300003-03-R0-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0430300003-03-R0-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 3" PRE-CRIMP A2040R RED
Podatkovni listi: 1.0430300003-03-R0-D.pdf2.0430300003-03-R0-D.pdf3.0430300003-03-R0-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0430300003-03-R0-D
Številka dela 0430300003-03-R0-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 3" PRE-CRIMP A2040R RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Micro-Fit 3.0 43030
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 3.00" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm)
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Obrnite se na konec Socket to Socket Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0430300003-03-R2
0430300003-03-R2
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 3" PRE-CRIMP A2016R RED
Na zalogi: 136192 pcs
Prenesi: 0430300003-03-R2.pdf
RFQ
0430300003-03-R0
0430300003-03-R0
Opis: 3" PRE-CRIMP A2040R RED