0430300003-03-R2
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0430300003-03-R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0430300003-03-R2
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 3" PRE-CRIMP A2016R RED
Podatkovni listi: 1.0430300003-03-R2.pdf2.0430300003-03-R2.pdf3.0430300003-03-R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0430300003-03-R2
Številka dela 0430300003-03-R2 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 3" PRE-CRIMP A2016R RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 22 AWG Serija Micro-Fit 3.0 43030
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 3.00" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)