0430300003-03-R0
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0430300003-03-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0430300003-03-R0
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 3" PRE-CRIMP A2040R RED
Podatkovni listi: 1.0430300003-03-R0.pdf2.0430300003-03-R0.pdf3.0430300003-03-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0430300003-03-R0
Številka dela 0430300003-03-R0 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 3" PRE-CRIMP A2040R RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Micro-Fit 3.0 43030
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 3.00" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)